Julianna Chrzanowska

Z wykształcenia komparatystka cywilizcji (Uniwersytet Jagielloński) oraz egiptolog (Uniwersytet Warszawski).

Wcześniej współpracująca i zdobywająca doświadczenie jako edukator prowadzący zajęcia, warsztaty oraz oprowadzania i tematyczne imprezy urodzinowe dla różnych grup wiekowych (od przedszkoli do gimnazjalistów) w Muzeum dla Dzieci w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie.

Od dwóch lat w Stowarzyszeniu dla Rodzin. Wspierała projekt My Sąsiedzi w partnerstwie organizacji z Targówka Mieszkaniowego i Fabrycznego oraz Lokalny System Wsparcia na Targówku Mieszkaniowym.

Obecnie m. in. prowadzi zajęcia w ramach projektu Ogrody Różnorodności – zajęcia grupowe stałe oraz animacje i działania twórcze w przestrzeniach otwartych i we współpracy z innymi organizacjami.

Wcześniej pracowała z seniorami w Fundacji Pracownia Kompetencji w ramach projektu „Aktywny Senior II” finansowanego z funduszy ASOS.

Na co dzień pod telefonem w biurze Stowarzyszenia dla Rodzin na ul. Pszczyńskiej. Współpracuje także z firmami i organizacjami prowadzącymi zajęcia dla dzieci na terenie Warszawy oraz okolic, w tym z Uniwersytetami Dzieci (wcześniej była wolontariuszką oddziału warszawskiego). Pracuje z różnymi grupami wiekowymi, prowadzi także zajęcia dostosowane do potrzeb osób i dzieci z niepełnosprawnościami.

Jej super mocą jest umiejętność pisania i czytania hieroglifów.  


Informujemy, że płatności za usługi należy przekazać w formie przelewu na konto bankowe:
Stowarzyszenie dla Rodzin
01-949 Warszawa ul. Kasprowicza 72a m2
56 1020 1013 0000 0802 0101 3119
W tytule przelewu wpisując imię, nazwisko, nazwę usługi oraz datę wizyty.